המלצות תלמידים

תמיד כיף לקבל המלצות מתלמידים, אתם מוזמנים להתרשם 🙂

  הייתה לי היום הדרכה עם מנטור מקצועי, אדיב, נעים עם הרבה סבלנות ,עשינו סדר בחשבון לשידרוג וקידום מכירות. היה מצויין. מחכה להמשך וממליצה בחום.

  thumb Iris Hemo
  8/14/2018

  5 star review  רציתי לשבח את גיא על הדרכה יוצאת דופן….. אני דרופר כשנתיים וחצי בערך, עברתי לא מעט הדרכות ממנטורים שונים ולמדתי לא מעט שיטות עבודה. גיא יסודי מאוד בעל ידע וניסיון רב. גיא הראה לי דברים חדשים והגדרות בחשבון האיביי שמעולם לא ידעתי על קיומם וגם לא ייחסתי להם חשיבות מרובה. אני מאמין שהדרך שלי עם גיא רק התחילה ואני צופה לנו עתיד מזהיר והמון למידה. אז תודה רבה לך גיא באופן אישי 🙂

  thumb Itai Peled
  8/01/2018

  5 star review  אין לי מילים לתאר את החוויה במהלך ההדרכה. גיא תודה רבה על האיכות של המידע והידע על הסבלנות על הרצון לתת עוד ועוד ועוד… מגיעה לך תודה גדולה !!!!

  thumb Nir Halfon
  7/16/2018

  5 star review  תודה רבה לגיא סופר מקצוען שיודע להעביר את המידע הנחוץ תודה רבה על הדרכה שאני בטוח שתיקח אותי הלאה לדרך חדשה. ברור שאמשיך להדרכות נוספות.

  thumb Barak Sabag
  6/22/2018

  5 star review  לפני מספר ימים עשיתי הדרכה ראשונה אצל גיא. גיא מקצועי בצורה בלתי רגילה, יסודי, סבלני, חוזר ומסביר עד שאין שאלה שנשארת לא ברורה, ממשיך לתמוך אחרי (לי באופו אישי הוא גם עזר הרבה לפני שלקחתי אצלו את ההדרכה ללא כל תמורה), והכי חשוב – הוא באמת נותן ליווי של יד ביד בדרך למטרה. אני רק בתחילת הדרך ואין לי ספק שאמשיך אותה בליווי גיא . ממליצה בחום !

  thumb Lirav Bar-Or
  6/21/2018

  5 star review  עברתי הדרכה אצל מנטור אחר שהיה לי מאוד ברור אבל מאוד מאוד ספציפי ונאמן לשיטה מסויימת. גיא בהדרכה אחד מראה מקצועיות בכל התחומים שקשורים לדרופשיפינג ושנית מראה פתיחות ומגוון לסגנונות עבודה, דבר שמבחינתי חשוב מאוד. ההדרכה הייתה מעולה, החשבון הוגדר ברמה גבוהה. למי שיש לו ספק אם כדאי או לא, שיקח צעד קדימה לעבר עסק משגשג וליווי מדרגה ראשונה. 100% guarantee. תודה גיא

  thumb Oron Sanfoneiro Radai
  6/19/2018

  5 star review  התחלתי לסחור באייבי לפני 4 חודשים. ואחרי הרבה בילבולי מוח של מנטורים כאלה ואחרים הגעתי לגיא . שמלווה ועוזר לי כבר 3 חודשים תמיד עם חיוך ורצון לעזור (עוד לפני הדרכה איתו) . היום סוף סוף זה יצא לפועל אני רוצה לומר תודה ולהמליץ על גיא שמלמד בצורה מאוד יסודית ומקצועית עם הרבה סבלנות . לכל מי שעדיין מחפש מנטור ,או שהלך לאיבוד בדרך אני ממליץ בחום על גיא אפריאט.

  thumb Roei Dalal
  6/17/2018

  5 star review  כל השינויים באיביי השפיעו לי לגמרי על המצב רוח והרגשתי שאני הולכת לאיבוד ולא יודעת מאיפה להתחיל ואיך ממשיכים. ואז בא גיא! אחרי 2 וובינרים (מעולים!!!!! ממליצה בחום לכולם!!) הרגשתי מוכנה להדרכה פרטית. וללא ספק צדקתי בבחירה שלי, גיא פשוט תותח! מסביר בסבלנות, מכיל, עובר ביסודיות על החשבון ומתקן מה שצריך תוך כדי הסברים ובאופן כללי נותן גם תחושת ביטחון שיש על מי להשען וגם זריקת מוטיבציה להמשך הדרך. תודה רבה!!

  thumb Liat Itzik Wallerstein
  6/11/2018

  5 star review  תודה רבה על הדרכה מאוד מוצלחת ואישית, למדתי המון!

  thumb Lior Harush
  6/05/2018

  5 star review  לאחר הדרכה של שלוש שעות בהחלט ישנה תחושה של חישוב מסלול מחדש… תודה גיא מצפה להמשך

  thumb גיל פינקי
  6/03/2018

  5 star review  אפשר לומר שהגעתי לגיא לאחר 4 חודשים די מדכדכים בעולם הדרופשיפינג בהם הרגשתי שאני צועדת במקום ולא רואה שום התקדמות. רוצה לציין שלאחר הדרכה מושקעת ומפורטת (שנערכה הרבה אחרי הזמן שהוקצב לה) יצאתי מחוזקת ומלאת מוטיבציה להמשיך ולגדול, אך הפעם בצורה יותר מקצועית ויותר מוכוונת מטרה. חשוב לי להוסיף שגיא מעניק תמיכה לאורך כל הדרך בסבלנות רבה, נותן מענה לכל שאלה ומשרה הרגשה מאוד בטוחה שיש על מי לסמוך ולהישען כשצריך (לעניות דעתי מדובר בעניין סופר חשוב לכל מי שבתחילת דרכו). אין ספק שיש עוד הרבה ללמוד וזו היא רק ההתחלה. תודה רבה !

  thumb Michal Hoffmann
  5/31/2018

  5 star review  אלוףףףףףףף עולם אתה. חייב לציין ולשבח, ההדרכה עם גיא נותנת הרגשה טובה של בטחון ורוגע. הדרכה מובנת כהלכה, ברורה וזורמת, והכי חשוב בגישה נעימה. התשתית והזרעים ששתל לי בחשבון עוד יגדלו לפירות משובחים. שוקל למנות אותו כ"אב הבית" של החנות שלי. ובקיצור עושה חשק לעוד.

  thumb יוסף לוי
  5/29/2018

  5 star review  אחרי כמעט 4 חודשים בתחום הגעתי לגיא להדרכה, אחד האנשים התותחים ללא ספק נתן לי ים של אינפורמציה, גישה מדהימה לאנשים, הוא יודע בדיוק לכוון אותך למקומות הנכונים הנוכנים והטובים, גיא תודה רבה לך על הכול שיהיה לנו בהצלחה, ממליץ בחום!!!!

  thumb Ilan Trf
  5/23/2018

  5 star review  הגעתי לגיא מתותח אחר Moran Feliba, כדי לעבור על דברים נוספים. גיא פשוט תותח, איש עם ראש על הכתפיים שמדבר בגובה העיניים ובאמת באמת מנסה לעזור. הוא לא בא למכור לכם חלומות, כמו מורן שניהם מאמינים בעבודה אמיתית בלי תירוצים. שזה היתרון של שניהם על כולם, הם יראו לכם את הדרך ואת השיטה, כמובן ליווי עד המיליון הראשון… בעולם של הרבה רעש ברשת גיא ומורן מורן וגיא הם הדבר האמיתי ללא ספק. תודה רבה על הכל.

  thumb Liran Zindani Nagar
  5/19/2018

  5 star review  שלום לכולם, שמי דנה ואני מתלמידה חדשה אצל גיא למרות שבתחום אני כמעט 5 חודשים. היום קיבלתי הדרכה ראשונה מגיא ויש לציין שקיבלתי הדרכה מקצועית שלמדתי ממנה המון. לפני חמישה חודשים נרשמתי לקורס+ מנטור צמוד ועד היום יש לציין שהפסדתי הרבה כסף. גיא תודה רבה יהיה לי עוד הרבה ללמוד יחד איתך. השיעור הזה עשה לי הרבה מוטיבציה להמשיך למרות שהייתי כבר על סף ייאוש. שוב תודה רבה יישר כח!

  thumb Dana Elron
  5/18/2018

  5 star review  שלום לכולם, התחלתי ללמוד עם גיא אחרי התנסות בתחום של כחצי שנה שבה הבנתי שללא הכוונה נכונה אני לא יצליח. כבר בהדרכה הראשונה גיא הראה לי דברים רבים שלא הכרתי תוך כדי סבלנות רבה לכל שאלותיי ואני כבר מחכה להדרכות הבאות כדי להמשיך ולהתקדם!!

  thumb Roi Basan
  5/06/2018

  5 star review  שלום לכולם, אחרי שעברתי כמה וכמה מנטורים רציתי באמת להגיד לגיא תודה אמיתית, עוד לפני שהגעתי להדרכה עם גיא הוא תמיד אהב לעזור ולהסביר, הייתה לו את הסבלנות לענות ולעזור לי על כל שאלה שהייתה לי בדרך גם אם זאת הייתה שאלה הכי מצחיקה. איך הוא אומר " אין שאלה טיפשית , טיפש מי שלא שואל". אז בהחלט אני יכול להגיד שאתה ה – מנטור שפגשתי עד היום ולא נראלי שינצחו אותך בזה! תודה רבה אלוף!

  thumb Or Davidof
  4/25/2018

  5 star review  גיא תודה רבה על הדרכה מעולה!!! מרגיש הרבה יותר בטוח עכשיו בחשבון ובכלל עם דרך מסודרת… מחכה להדרכות הבאות 🙂

  thumb Oren Peled
  4/22/2018

  5 star review  איש מקסים. מקצוען אמיתי

  thumb Alex Orhov
  4/03/2018

  5 star review  תודה רבה לגיא על הדרכה ראשונה מרתקת על לימוד דברים חדשים למרות הידע שיש לי בתחום נחשפתי ולמדתי המון דברים חדשים וחשובים מאין כמוהם. מחכה בקוצר רוח להדרכות הבאות..

  thumb רויטל נסימי ללזרי
  3/23/2018

  5 star review  הגעתי לגיא לאחר סקר שוק מקיף לחיפוש הדרכה, שבסופו החלטתי לקחת את גיא כמנטור. הגעתי להדרכות עם ציפיות גבוהות וגיא התעלה אפילו מעל הציפיות שלי! הוא פתח לי את הראש, הכיר לי שיטות ושירותים מצויינים, היה סופר שירותי, סבלני ואדיב. גיא הוא לא עוד "מנטור". הוא ה מנטור! אני ממליץ עליו בחום ומזמין את מי שרוצה לפנות אלי שאספר לו עוד על ההדרכות הנפלאות שלו.

  thumb Ariel Rubinstein
  2/12/2018

  5 star review  תודה רבה על הדרכה ראשונה מעניינת, מפורטת וברורה ביותר!! למרות הקושי באינטרנט העברת לי את כל המידע הנדרש בצורה הכי סבלנית שיש!! מצפה להמשך דרכנו ביחד בעולם הדרופשיפינג :))))

  thumb Natalie Schneider
  2/06/2018

  5 star review  באדיבות, בסבלנות עם מענה לכל שאלה שלי (ויש לי המון… 🙂 ), במקצועיות ממוקדת מטרה, עם ארגון וסדר בכל שלב ושלב – גיא, אתה ממש נפלא! תודה על הדרכה ראשונה מרתקת והקמת העסק שלב אחר שלב עם טיפול בכל הפרטים הקטנים כמו הגדולים. ניפגש וירטואלית שוב בימים הקרובים 🙂

  thumb בת שבע ויסנודל
  2/05/2018

  5 star review  גיא תותח . מסביר יפה מלמד יפה ממליץ לכולם ! (:

  thumb Andrey Koniavski
  2/02/2018

  5 star review  בחרתי את גיא אחרי שהתרשמתי ממספר מנטורים ובתי ספר ללימוד דרופשיפינג. עכשיו, אחרי ההדרכה הראשונה שלנו, אני מרוצה מאוד מהבחירה שלי. גיא סבלני, סובלני, מסביר כל דבר בבהירות ונותן הרגשה שתמיד יש למי לפנות. מרגישה שאני לא לבד בתוך תחום שאין לי שום ידע קודם בו. תודה גיא אופיר וגלי שמש

  thumb Gali Shemesh
  1/16/2018

  5 star review  גיא מאוד מקצועי, סבלני, מפורט ואיכותי! תודה רבה! מומלץ

  thumb Reut Danon Israel
  1/14/2018

  5 star review  מדריך ברמה הכי גבוהה שיש, מדבר בגובה העיניים, נכון לקחת את התלמידים שלו להצלחה. מומלץ בחום!

  thumb Elad Avital
  1/11/2018

  5 star review  אחרי הדרכה ראשונה והיה מהמם! גם עבר בקלילות בלי להרגיש שמופצצת במידע,ממוקד ולגמרי נותן מוטיבציה להתחיל לזוז! תודה גיא אתה אש 🙂

  thumb Dolly Pitz Trotter
  1/09/2018

  5 star review  תודה רבה גיא על הדרכה ראשונה מופלאה מדהימה מרתקת שהפילה לי כל כך הרבה אסימונים ונתנה לי כל כך הרבה מקומות וכיוונים למחשבה היה מעולה! המקצועיות והסבלנות האותנטיות וההרגשה הזאת שאתה באמת בא לתת ולעזור שווה הכל. הדרכה פשוט עוצמתית, חוויתית, מדויקת, ומסודרת. נהנתי ולמדתי מכל רגע ורגע מחכה בקוצר רוח להדרכה השניה.

  thumb נוי קלינגר
  1/02/2018

  5 star review  אחרי חיפוש ארוך ברחבי הרשת הגעתי לבנאדם הנכון ואני בטוח שגם אתם תבינו את זה. גיא סופר סופר מקצוען,סבלני,שירוי ותמיד תמיד זמין לכל שאלה ומענה שצריך. מסביר לאט ושם דגש על הפרטים הכי קטנים שכולם מפספסים והם אלו שעושים את ההבדלים. אז גיא קודם כל תודה רבה ואין לי ספק שכמוני עוד רבים ייהנו מהשירות שאתה מציע

  thumb Ziv Perry
  12/31/2017

  5 star review  בחור מקצוען אמין וישר,העיף את החשבון כמה דרגות.ממליץ בחום למי שלוקח את העסק ברצינות

  thumb Itay Avi
  12/31/2017

  5 star review  אחרי שעברתי כמה מנטורים הגעתי למנטור שבאמת מלמד מכל הלב ולא בא רק להעביר את השיעור ולסמן V מאוד מקצועי מומלץ בחום מנטור אלוף

  thumb Yaron Mayaan
  12/19/2017

  5 star review  הדרכה מעולה ופרטנית! יחס אישי ממומלץ מאוד!

  thumb Yoni Levi
  12/18/2017

  5 star review  אחרי חיפושים רבים הגעתי לבן אדם מקצועי וסבלני שמסביר בפשטות ובגובה העיניים מנטור שתמיד זמין לכל שאלה או בעיה בכל זמן ובכל שעה . מרגישה שלאחר ההדרכה הראשונה יצאתי עם המון ידע . ממליצה בחום לכל מי שמחפש מנטור מקצועי וסבלני על גיא אפריאט מומלץ מומלץ ויותר ממומלץ

  thumb Liat Tiri
  12/13/2017

  5 star review  הגעתי לגיא המנטור אחרי הרבה חיפושים. לשמחתי הרבה הכרתי במנטור מקצועי ביותר, סבלני מאוד, מסביר בגובה העיניים, עונה לכל השאלות בצורה מקצועית מאוד ומובנת מאוד. פשוט אלוף בתחום ! מאוד התרשמתי לטובה !!! מאוד נהניתי מההדרכה איתו ואני ממליץ בחום לכל מי שמחפש מנטור, לפנות אליו !

  thumb יניר דנין
  12/07/2017

  5 star review  אני רוצה לפרגן למישהו שהוא אגדה, למישהו שעובד בשקט ובונה את שמו לאט לאט ובטוח, כמו שרובנו עושים בעסקים שלנו בונים לאט. @⁨גיא אפריאט איביי⁩ הרבה מכירים אותו כ'מנטור בזיק ועוזר ופעיל הרבה בקבוצות. אבל לא יודע עד כמה מכירים אותו בתור מכשיר עובדים, מהיום הראשון שדיברנו הרגשתי תחושה של ביטחון מולו שאני לא לוקח חתול בשק כמובן שתמיד עומד מאחוריי בלי שום אפרעה מצידו רק תרים דגל לבן והוא נמצא גם שהוא מנהל את העסקים שלו באיביי ועשרות הכשרות ועובדות ומבחנים הוא עדיין מצליח להעניק שירות מדהים. בפעם הראשונה שהעובדת עשתה פדיחה והתחילה לעלם(משו שלצערנו קורה עם פיליפניות תירוצים וכאלו) בלי להסס בכלל החליף אותה מהר מאוד בעובדת שרק התחילה לעלות מוצרים והמוצר הראשון ברווח של 14$(חשוב לציין שהיא שבוע וקצת אצלי) הבנאדם ייעץ לי איך לעבוד מולם כי הוא מכיר אותם טוב יותר ממני זה בטוח. כך עשיתי וכבר העצים התחילו להניב פירות יפים בסכומים גבוהים. בכל שעה בכל עת הבנאדם נמצא שם,עונה יפה רגוע,מרגיע את המצב נותן לך להרגיש שהסכום ששילמת הוא אפעם לא היה לשווא וכמובן שהיה שווה לי הסכום בייחס לשירות מולו שאני מקבל בכל דקה, ואני בנאדם לא קל שאוהב לחפור אבל הוא תמיד שם בגובהה העיניים כדי להרגיע. גיא באמת תודה ענקית על שירות מדהים על עובדת תותחית ובקרוב נקח ממך עוד מספר עובדות. כי על שירות לא מתפשרים. מספר 1

  thumb Adi Ezra
  12/07/2017

  5 star review  עשיתי עם גיא הדרכה ראשונה. מאוד התרשמתי מצורת הלימוד שלו, הכול היה בסבלנות ובמקצועיות, למדתי הרבה, יש לנו עוד דרך לעשות ביחד. מחכה כבר לשיעור הבא, ממליץ בחום לכולם 🙂

  thumb Or Mozes Sorin
  12/07/2017

  5 star review  הכרתי אדם ומנטור מקסים עם סבלנות אין סופית, שמקל ומעודד מאוד את התחלת הדרך לסחור באיביי, ממליצה בחום להתחיל עם הדרכה צמודה ומסודרת.

  thumb Haya Kol
  12/06/2017

  5 star review  גיא מנטור מצויין. רהוט. אין פינות לא סגורות! מקצועי. מאד נהניתי, ואני כמובן ממשיך איתו הלאה. והכל בסבלנות, נכנס לראש של התלמיד.

  thumb יוסי נוימן
  12/04/2017

  5 star review  עברתי הדרכה לשיפור ביצועים באיביי, שירות אדיב ומקצועי , בהחלט ממליץ בחום

  thumb Ilya Shabekov
  12/03/2017

  5 star review  גיא אתה תותח אמתיי! היום נוכחתי לדעת כמה שלא לימדו אתי בשני הקורסים שהלכתי אליהם והיה לי כל כך הרבה חוסר במידעים לגבי פתיחת החשבון ובפוליסות והתנהלות באיביי , ואך צריך להתייחס לכל פרט ופרט כדי למנועה תקלות בהמשך . וגיא לימדת אותי אך להתנהל נכון, ועל זה מגיעה לך המון המון תודה. הדרכה שאתה מעביר מובנת ומקצועית מאוד אשר מעניקה כלים להמשך להתנהל באופן יסודי תמיד ממליצה בחום רב

  thumb הילה בן משה
  11/27/2017

  5 star review  גיא מדהים !! עם הרבה סבלנות וחיוך , עברתי הדרכה ראשונה שעברה מאוד מהר שופע ידע ומקצועיות , תודה רבה

  thumb Shunit Ben Chaim
  11/22/2017

  5 star review  הכרתי את גיא והוא עזר לי בצורה מדהימה ומקצועית. עבר על כל ההגדרות החשבון והתאים אותו למסחר ברשת. עזר לי להירשם לשירותים נחוצים ועזר לי עם כלים נוספים. אני מאוד שמח שהכרתי אותו ואני ממליץ בחום לכולם. באהבה אופיר 🙂

  thumb Ofir David
  11/21/2017

  5 star review  היי לכולם. רציתי לפרגן לאדם מאוד טוב ואם לב זהב ,שיודע ומבין את מה שהוא עושה בתחום הזה שנקרא דרופ שיפינג.. הבן-אדם פשוט בא וסידר לי את החשבון כמו שצריך ויודע להביא לאנשים מוטיבצייה להמשיך בתחום הדרופ .עשה לי הדרכה של שעה והיה סבלני ומקצועי במיוחד .. שמחתי להכיר אותך @ גיא אפריאט. ותודה אל המוטיבצייה שהחדרת בי

  thumb Alex Svirkovski Borenshtein
  11/20/2017

  5 star review  אני מודה לגיא שנתן היום הדרכה אשר כללה גם מעבר וסידור החשבון כולל הסבר מפורט על כל מה שהוא עושה. הדרכה שעובדת בשיטתיות כך שהוא מכסה את כל הנושאים עם הסברים ברורים, הדרכה מקצועית מאוד שמעניקה כלים וכללים ליישום בהמשך הדרך. מומלץ בחום

  thumb Hilik Yoahimik
  11/16/2017

  5 star review  נאמר לי שגיא מקצוען ,אך עד שגיא העביר לי שיעור ראשון לא הבנתי עד כמה. לדעתי מגיע לגיא כל הקרדיט ,גיא מעביר שיעור באופן מדהים,מאורגן ומסודר, מטפל בכל ,לא מפספס דבר ומסביר כל צעד ושעל עד שיובן , בסבלנות אין קץ. בנוסף מעלה מדי פעם איזה טיפ קטן שבשבילי הינו משמעותי ותורם להתנהלותי בעתיד אני מודה לחברים שהמליצו לי עליו כמנטור בליווי אישי וחשה שיש על מי לסמוך! גיא תודה רבה רבה….

  thumb Silvia Kivovich
  11/07/2017

  5 star review  אני רוצה מאוד להודות לגיא על ההדרכה המקצועית והמושקעת שהוא עשה לי ובאמת מי שרוצה להצליח אז גיא הוא הכתובת… תודהה

  thumb Ariel Haimov
  10/07/2017

  5 star review  קיבלתי הדרכה מהמנטור המדהים שסידר לי את כל מה שהיתי צריך ונתן לי הסבר מפורט ,אין עליו הוא תותח וכל מי שמודרך ממנו רק ירוויח !!!

  thumb Michael Shnaider
  10/04/2017

  5 star review  מנטור תותח ! היה לי כל כך הרבה בבאלגן בחשבון , והוא בא וסידר לי הכל , לימד אותי איך להתנהל נכון , ואיך למנף את המכירות , מסביר הכל בפשטות ומקצועיות , מומלץ בחום !

  thumb Elad Sidis
  9/27/2017

  5 star review  פשוט תותח! מסביר את הדברים בצורה פשוטה ובגובה העיניים, עונה על כל שאלה בצורה מקצועית ורצינית. תודה גיא!!

  thumb Ofri Segev
  9/21/2017

  5 star review  גיא מנטור מקצוען בראש ובראשונה! מצליח לפשט את כל התורה בצורה פשוטה, מובנת והכי חשוב בצורה שניתן ליישם אותה מהר מאוד עצמאית. השיעורים איתו הם רק הצעד הראשון, גיא מלווה את כל המודרכים שלו (ולא רק!) לאורך כל הדרך וכמעט בכל שעה ביום, עונה על כל שאלה ומרחיב המון על כל נושא שנשאל. תודה גיא!

  thumb Yaniv Bar Chanin
  9/16/2017

  5 star review  בן אדם תותח ומנטור נדיר ממליץ בחום!

  thumb Lior Cohen
  9/15/2017

  5 star review  אדם ישר והגון, מדבר בגובה העיניים ותכלס לעניין! עוזר תמיד! ממליץ בחום! 🙂

  thumb Moshe Nachum
  9/15/2017

מי שמעוניין לקחת את העסק שלו כמה צעדים קדימה, מוזמן ליצור איתי קשר להדרכה איכותית ומעמיקה על תחזוקת החשבון וניהולו התקין, בניית תכנית עבודה שנתית עם יעדים ומטרות וליווי אישי אחד על אחד.

לפרטים נוספים השאירו פרטים ואשמח לחזור אליכם ולבחון יחד כיצד ניתן לעזור ולהתפתח.