זיק אנליטיקס – ZIK Analytics

אם עוד לא שמתם את ידיכם על זיק אנליטיקס, הגעתם למקום נכון. ZIK הינה התוכנה מס' 1 בתחומה הכל בנוגע למחקר שוק וחקר מוכרים אחרים (אך לא רק…). היא מכילה שלל פיצ'רים בכדי לאפשר לנו למקסם את המכירות והרווחים שלנו. זיק מרכזת עבורינו את כל המידע לחקר מוכרים אחרים ובמקביל מאפשרת קבלת סטטיסטיקות על החנות שלנו לשיפורה והעלאת יחס ההמרה שהוא המרכיב החשוב ביותר לקידום באיביי.

היא למעשה התוכנה היחידה בעולם אשר מביאה מידע מדויק על מוכרים ב 7 עד 30 יום האחרונים.

מה הם הפיצ'רים הכלולים בזיק ? פנו לכם קצת זמן, כי יש הרבה. הרבה מאד:

 1. מחקר מוכרים – נותן לנו את היכולת לעקוב אחרי מוכרים אחרים, לראות מה יחס ההמרה שלהם ומה המוצרים הנמכרים ביותר שלהם כדי שנמכור אותם אצלנו. ניתן לסנן מידע על המכירות לפי מה שנמכר בחודש האחרון ועד לשבוע האחרון לבחירתכם.
 2. מחקר מוצרים ונישות – נותן לנו את הסטטיסטיקות והמידע המדויק על רמת הביקוש, התחרות ואחוזי ההצלחה כדי לדעת אילו מוצרים "חמים" כרגע באיביי. נקבל מידע על המוצר שחיפשנו, על מוכרים שמציעים אותו ועל מילות מפתח רלוונטיות בו.
 3. סטטיקטיקה של החנות שלנו – מראה לנו מה יחס ההמרה של החנות שלנו ומהם המוצרים הנמכרים ביותר ב 30 עד 7 ימים האחרונים אצלנו.
 4. Merchant Research – כלי אשר מראה לנו כמה אנחנו מרוויחים על כל צפיה פר מוצר, ומה יחס ההמרה של כל מוצר אצלינו בחנות, בנפרד !
 5. שמירת מוכרים – כדי שתוכלו לאסוף את רשימת המתחרים שלכם ולעקוב אחריהם, וגם ללמוד מהם לאורך הזמן ולבצע התאמות בהתאם.
 6. שמירת חיפושים – באופן זה אנחנו יכולים לעקוב אחרי נישות ומוצרים שמצאנו לאורך זמן ולעדכן בהתאמה, בכדי שנוכל תמיד למכור את הנישות החמות בהתאם לעונה בשנה / חג/ אירוע קרבים..
 7. מחקר מילות מפתח – אלגוריתם מיוחד אשר פותח פיתח למחקר מילות מפתח, וצירופי מילות מפתח מנצחות כדי לקדם את הליסטים שלכם למעלה בתוצאות החיפוש באיביי
 8. מחקר מחיר מתקדם – על מנת לדעת באיזה טווח מחירים הכי משתלם למכור את המוצרים של הנישה שבה אתם מתרכזים
 9. Title Analytics – שדרוג הכלי לבניית כותרות, מעכשיו אפשר לבנות כותרות מנצחות הרבה יותר מהר!
  הכלי של זיק למחקר מילות מפתח הוא אלגוריתם ייחודי וסודי שפותח למחקר מילות מפתח בשיטת הPPC  המתבסס על עובדות בשטח. זו אחת הסיבות הגדולות להצלחת משתמשי התוכנה.
 10. מחקר שוק ב-6 זירות איביי שונות!
  בעזרת זיק ניתן לבצע מחקר שוק ומעקב אחרי מוכרים בלא פחות מ-6 זירות איביי שונות:ארה"ב, בריטניה, אוסטרליה, סין וצרפת.
 11. Email Marketing – כלי שאוסף את המיילים של כל הלקוחות שלנו ומסדר אותם לפי קטגורויות או מילות מפתח.
  בנוסף ניתן גם לייצא את המידע לקובץ אקסל. מדובר בכלי עוצמתי למכירה באיביי וחוץ לאיביי לאיביי.
 12. Geo Targeting – סטטיסטיקה על מיקום הקונים, הזמן בו ביצעו את הרכישות מאיתנו, באילו ימים יש יותר קניות ואיזה סוג של מוצרים קנו מאיתנו.
  הכלי עוזר לנו לכוון את העלאת הליסטים לשעות החזקות ביותר ולהבין באילו מדינות , ימים ושעות קונים מאיתנו את הכמות הגבוהה ביותר של מוצרים.

מידע נוסף:

ודאי. לכל מי שרוכש את ZIK Analytics יש 30 יום להתחרט ולקבל את כספו חזרה. אין לנו בעיה להציע זאת כיוון שאנו בטוחים שתרצו להישאר 🙂

הצוות של ZIK זמינים לכל שאלה דרך שירות הלקוחות באתר התוכנה, וגם בקבוצת הפייסבוק שלהם: ZIK Analytics – ישראל אם ברצונכם לקבל ייעוץ ופגישה אישית 1 על 1 בנושא ZIK…יש להם צוות מנטורים נפלא שיישמח לעבור איתכם על אופן העבודה הנכון עם ZIK בכדי למצות את מלוא האפשרויות בתוכנה.

מחפשים מנטור אישי להדרכה ?

צוות השירות של ZIK זמינים לכל שאלה דרך שירות הלקוחות באתר ובקבוצת הפייסבוק של התוכנה. צרו קשר והם יחזרו אליכם בהקדם האפשרי.

ממשק התוכנה, מהירות ונוחות העבודה.
את רוב הזמן אנחנו משקיעים בעבודה על מחקר שוק ומציאת מוצרים, אחד האלמנטים החשובים לעבודה מהירה ונוחה הוא ממשק התוכנה.
הצוות של ZIK מודעים לכך שעל מנת לשפר את הביצועים שלכם, אתם זקוקים לסביבת עבודה נוחה ומהירה. כל חלק בעיצוב ובממשק נעשה באופן שתוכלו להוציא את המקסימום במינימום זמן עבודה.

בונוס נוסףבעקבות החידושים האחרונים ישנו מבצע של 40% הנחה למפגש עם אחד המנטורים של זיק.
המנטורים של זיק  כבר הוכיחו שפגישה אחד על אחד יכולה להקפיץ אתכם למעלה. כל המנטורים נבחרו בקפידה על ידינו ונבחרו על פי ההצלחות האישיות שלהם בתחום.

במידה ולא תהיו מרוצים לאחר חודש שימוש מכל סיבה שהיא, תקבלו החזר מלא ללא שאלות (!).
ישנם היום כלים אחרים שמציגים מידע חלקי, לפעמים לא מעודכן ולא נותנים לכם מידע על יחס ההמרה שהוא הכלי החשוב ביותר למדידת אחוז ההצלחה של אותו הליסט שאתם רוצים להעלות.
יחס ההמרה הוא אמצע סופר משמעותי בקידום שאיביי מבצעת לכם וכתוצאה מכך גם למכירות שלכם.

ובונוס אחרון (מבטיחים): כל מי שמצטרף לזיק מקבל חינם סדרת וובינרים של 4 שעות המסבירים כיצד עובדים עם  התוכנה, איך עושים מחקר שוק ואיך מוצאים מוצרים אצל מוכרים אחרים.

כך יוצא שאתם מקבלים גם את הכלי וגם את ההדרכה עם השיטות שנהר פיתח בעבודה איתה.
הרשמה לזיק כוללת קבוצת פייסבוק סגורה עם צוות מנטורים שיתמכו בכם לאורך כל הדרך לכל שאלה בתפעול שלה, במציאת מוצרים ובקריאת הנתונים כדי שתדעו מה להעלות, ושבנוסף יימכר מהר וברווח טוב.

אז מה עוד יש להתלבט ?
JUST ZIK IT
ותתחילו להעיף את החשבון ה eBay שלכם למעלה !!

אין כמו מראה עיניים 🙂

השארת תגובה

חייבים להתחבר כדי להגיב.