השירותים שלי

אני מציע מגוון שירותים רחב בנושא המסחר האלקטרוני, מוזמנים להתרשם ובמידה ויש שאלות, ניתן לפנות אלי תמיד ואשמח לעזור בשמחה

קורס איביי למתחילים​

תמיד חלמת למכור אונליין ולא ידעת איך ? קורס איביי זהו הקורס המושלם להכרת השוק המקוון של האתר איביי. הצטרף עוד היום ולמד כיצד לפרסם ולמכור אונליין כל דבר שתרצה.

קהל יעד:

אנשים הרוצים להתמחות בשיווק באינטרנט ומכירות ברשת השיווק באינטרנט הוא תחום ענק עם תחומי התמחות ספציפיים. איביי – כאחת מפלטפורמות אתרי המסחר הגדולים בעולם, יכולה להוות פלטפורמה פורה עבור יזמים עם מוצרים ייחודיים ויכולות שיווק טובות.
מה לומדים ?

דרופשיפינג למתקדמים

המכירה באיביי אינה מצריכה השקעה כספית,אך היא דורשת ידע, לימוד ותרגול כדי להצליח בסביבה זו הקורס בנוי שלב אחרי שלב, צעד אחר צעד,עם הסברים ברורים על כל אותם החוקים והכללים באתר וכל אותם התהליכים אשר נתקלים בהם תוך כדי עבודה

קהל יעד:

מוכרים העובדים עם מערכות איביי ומתעסקים בדרופשיפינג אשר רוצים ללמוד כיצד למקסם את תהליכי העבודה ושיפור המכירות שלהם.
מה לומדים ?

קורס אימפריית הנישות

תמיד חלמת למכור אונליין מותג משלכם או נישה ספציפית ולא ידעת איך ? קורס אימפריית הנישות זהו הקורס המושלם להכרת הלקוחות שלכם, ובניית חנות נישה ממוקד קהל חוזר ונאמן

קהל יעד:

אנשים הרוצים להתמחות בשיווק באינטרנט ומכירות ברשת השיווק באינטרנט הוא תחום ענק עם תחומי התמחות ספציפיים. איביי – כאחת מפלטפורמות אתרי המסחר הגדולים בעולם, יכולה להוות פלטפורמה מצוינת להקמת חנויות נישה המתמחות בנושא מסוים.
מה לומדים ?

ייעול ושיפור תהליכי עבודה

בניית תוכנית עבודה מותאמת אישית לכל אחד. עבודה עם כלים שונים ותוספים רבים המשפרים ומייעלים את תהליכי העבודה ומהירותם
רוצים לשפר את קצב העבודה ואת התפוקה שלכם ?

קהל יעד:

מוכרים המרגישים כי הם איטים או שאינם מספיקים לבצע מגוון פעולות. למידה על שיטות עבודה ותכנון עבודה מסודר.
מה לומדים ?

עיצוב ועריכה גרפית

כשלקוח פוטנציאלי נכנס לעמוד המכירה שלכם לרכוש מוצר הוא מחפש את כל הפרטים שיתנו לו את המידע הטוב ביותר על המוצר

מידע נוסף:

החלק החשוב ביותר הוא המראה הויזואלי אליו נחשף הלקוח בזמן כניסה לעמוד המכירה שלכם. עיצוב עמוד המכירה בצורה נכונה משפיעה על חווית הקנייה של הלקוח ותרומת רבות להחלטה של הלקוח האם לרכוש מכם או לא.
קרא עוד...

חקר שוק מתקדם

המכירה באיביי אינה מצריכה השקעה כספית, אך היא בהחלט דורשת השקעה בלימוד חקר מוצרים וחקר טרנדים חמים. זהו ידע חובה לכל מי שמעוניין להצליח בעולם המסחר האלקטרוני

קהל יעד:

מוכרים העובדים עם מערכות איביי ומתעסקים בדרופשיפינג אשר רוצים ללמוד כיצד למקסם את תהליכי מציאת המוצרים שלהם. חיפוש מוצרים רווחיים וזיהוי טרנדים חמים לפני כולם.
מה לומדים ?

החייאת ומינוף חשבון

מוכרים חדשים רבים באתר איביי, הלהוטים "להצליח מהר" ולבנות את המותג שלהם באיביי, מבצעים לפעמים טעויות שמונעות את ההצלחה שלהם. טעויות אלה עלולות אפילו לגרום לסגירת חשבון ו/או להשעייה מאיביי. חשוב לזכור, שבניית עסק מצליח למכירות באתר איביי מבוססת על אמינות, מקצועיות, ושירות לקוחות אדיב, לאורך זמן.

קהל יעד:

מוכרים העובדים עם מערכות איביי אשר הגיעו למצב שבו חשבונם בתהליך הגבלה או קריסה ללא מכירות.
תציל אותי !

עוזרים וירטואלים VA

מעוניינים לחסוך זמן יקר וכאב ראש לא קטן, להתמקד בעשייה של קידום החנות שלך ולהגיע לכל שאר הדברים החיוניים ? בוא להכיר את שירות ה - VA שלי.

קהל יעד:

מוכרים העובדים עם מערכות איביי אשר הגיעו למצב שבו הם צריכים עזרה חיצונית בתפעול החשבון שלהם
איך מתחילים ?

נא להשאיר פרטים ואחזור אליך לשיחת יעוץ ללא עלות עם מענה לכל השאלות

אנו נבחן יחד איך אפשר לעזור תוך מתן תשומת לב לזמן ולתקציב 🙂