מה זה בעצם מסחר באיביי משולב דרופשיפינג ?

eBay הוא למעשה קניון וירטואלי שיש בו המון חנויות.

כשאתם מזמינים מוצרים, אתם מזמינים אותם במרבית המקרים מספקים שונים ולכן בוודאי שמתם לב שכשאתם מזמינים מספר פריטים שלא מאותה החנות הם מגיעים במספר משלוחים.
למעשה, כל אחד יכול להקים חנות באיביי ולסחור.
בין אם מדובר על מוצרים שלכם, מוצרים שפיתחתם, מוצרי יד שניה שיש לכם בבית – החל מבגדים, פחיות ריקות, צעצועים ומוצרי אלקטרוניקה ישנים, גם כאלה שלא עובדים, אפשר למכור והכל !!!!
שיטת הדרופשיפינג:
דרך נוספת לסחור באיבי היא בשיטת הדרופשיפינג  ועל כך אני רוצה להרחיב:
דרופ מה ??? מזה אומר דרופשיפינג ?
דרופשיפינג אומר אומר דבר מאוד פשוט – אתם למעשה סוג של ספקי משנה.
אתם יוצרים קשר עם ספקים, מאתרים מוצרים רלוונטיים, מציעים אותם למכירה בחנות שלכם וכאשר מתבצעת הזמנה, אתם קודם כל מקבלים תשלום ורק לאחר מכן מעבירים את ההזמנה לספק שעובד אתכם על מנת שיטפל בה ויבצע את השילוח.
אתם גוזרים את הקופון על הרווח שיכול להסתכם באחוזים בודדים או בעשרות ואפילו במאות אחוזים !!!
יש המון דברים שלומדים תוך כדי תנועה, מה שחשוב זה להתחיל כשיש לכם את כל הידע שצריך בידיים מראש.
אני כבר לא יכול לספור את כמות ההחזרות שקיבלתי, תלונות מלקוחות, החזרים שביצעתי ועוד ועוד…
את כל הדברים הללו צריך לדעת מראש על מנת לחסוך לעצמכם עד כמה שיותר זמן, כסף ולא מעט כאבי ראש ולייצר לעצמכם רווחים במהירות גדולה יותר.

אבל רגע, לפני שתתלהבו, זה לא פתרון כסף להכנסות מיידיות!
מי שיספר לכם שכבר בחודש הראשון הוא הרויח מאות או אלפי דולרים – יצא לא אמיתי ברוב המקרים.
אתם לא תהיו מליונרים ממסחר אונליין תוך כמה חודשים, אבל במידה ותעבדו נכון, תשקיעו את הזמן, את המשאבים, תתייחסו לזה ברצינות כאל עסק נוסף לכל דבר ולא כאל תחביב מהצד שאתם עושים כשבא לכם, יהיה אפשר בהחלט תוך כמה חודשים לייצר כמות מכירות של כמה מאות מוצרים בחודש והכנסות של כמה עשרות, עד מאות ואפילו אלפי דולרים מדי חודש.
יש אלפי אנשים בארץ שעושים את זה ומליוני אנשים בעולם.
תחשבו איך זה יגרום לכם להרגיש אם תקומו בבוקר למיילים בודדים או ל-20-30 מיילים שמודיעים על כך שבזמן שישנתם בלילה, היו לכם מכירות בחנות ושהרווחתם בין 50-500$… אני מזכיר – בזמן שישנתם.
בנוסף, כשיש תקופות של סיילים וחגים, בד"כ תוכלו לראות גידול של עשרות עד מאות אחוזים בפרק זמן קצר שיקפיץ לכם את כמות המכירות ויעלה אתכם על הגל אם תדעו להיערך נכון מראש עם המוצרים הנכונים והמחיר הנכון.
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן