מה זה ליסט באנדל ואיך זה משפר מכירות ?

מדוע ליסט באנדל הוא איכותי ?

ליסט באנדל הוא איכותי מכיוון שהוא בעצם פרי דמיונו של המוכר, בדר"כ לא יהיה את אותו המוצר לאף אחד. מדוע אני רושם "אותו המוצר" ? ליסט באנדל מורכב מכמה מוצרים, לדוגמה נניח שאנחנו בעונת הקיץ. רוב המוכרים ימכרו מוצרי קיץ כמו בריכות, כדורי ים, מצופים, מוצרי קמפינג וכו'. ליסט באנדל הוא בעצם יצירה של מוצר ייחודי (מוצר אחד שמורכב מכמה מוצרים), לדוגמה:

אני יכול לייצר ליסט של אוהל ל 4 אנשים + פנס לד ניטען.

כמובן שהאוהל הוא מוצר בפני עצמו והפנס הוא מוצר אחר בפני עצמו.

אני מחבר את שני המוצרים לליסט אחד ואז אני יוצר בעצם מכירה שלא קיימת לאף אחד, שילבתי 2 מוצרים שונים.

כמובן שחשוב לתמחר את עלות 2 המוצרים יחד (מחיר הקנייה שלנו) ולזה להוסיף את הרווח ואת הברייק איוון.
(מדריך על איך מחשבים ברייק איוון ניתן לקרוא כאן)

כדי להעלות בעזרת המוניטור מוצר באנדל לאיביי (חבילה של מוצרים נפרדים שעולים כליסט אחד באיבי) – תחילה נאתר אצל הספק שלנו את המוצרים שאותם נרצה לאחד לבאנדל (עסקת החבילה).

למה חשוב להשים לב כשמעלים מוצר באנדל ?

כל פרטי הליסט – UPC, MPN, EAN, BRAND אייטם ספציפיקס, תמונות ותיאור של 2 המוצרים, (לרוב המוניטור ייקח רק את התיאור של המוצר הראשון)

אם תרצו להוסיף את פרטי הליסטים הנוספים בחבילה – יש לעשות זאת ידנית.

חשוב להשים לב לא לשנות את פרטי הליסט הראשי, כי לפי הדרישות של איביי – במקרה של באנדל שבנוי ממוצרים שיש קשר סיבתי ביניהם – כל הליסט צריך ללכת לפי ה-UPC של המוצר המוביל שבחבילה או לפי המוצר שלדעתכם יהיה הכי פופולרי בתוך החבילה.

חשוב להדגיש שלפי הדרישות של איביי, כאשר מדובר בבאנדל שהמוכר יוצר ואין בין המוצרים שבבאנדל הזה אף מוצר מוביל, כאמור לעיל, אין ליצור ממנו באנדל – אלא להעלות כל ליסט כליסט בודד רגיל.

מה קורה מבחינת המשלוח ומה עליכם לעשות בהקשר הזה?

דבר ראשון רצוי להעלות באנדלים מאותו ספק כדי שהמוצרים יצאו יחד ללקוח והוא לא יקבל 2 חבילות שונות בזמני משלוח שונים, גם אם המוצרים לא ישלחו באותו משלוח פיזית (ספקים שונים), לפחות הם יגיעו עם תנאי משלוח דומים.

כאשר מדובר בבאנדל שכולו מוצרי פריים מאמזון, יש סיכוי גבוה שאמזון ישלחו את הכל יחד בעצמם. כאשר מדובר בספק מאליאקספרס – במידה וכל הפריטים מאותו מוכר, תוכלו לשלוח לו בקשה לאחד את הכל לחבילה אחת – זאת אחריותכם לבצע את זה.

גם אם לא – לא קרה שום דבר – באיביי יש אפשרות להוסיף כמה מספרי מעקב לאותה הזמנה – רק כדאי שתעדכנו את הלקוח שיתכן שההזמנה תגיע בכמה חבילות במועדים טיפה שונים.
כדי לעדכן את מספר המעקב באיביי נפתח את ההזמנה שלנו באיביי ונקליק על ADD TRACKING NUMBER בחלון שיפתח נראה שבצד ימין יש אופציה להוסיף מספרי מעקב נוספים:

ת'כלס איך לסחור ב-eBay כמו מקצוענים באמת !

web-icon

נוסח חמשת השלבים להצלחה בטוחה

לימוד חמשת הכלים המדוייקים למסחר נכון ותקין ב - eBay

אם אתם משתמשים בשירותי אוטומציה – שימו לב שהאוטומציה (נכון לזמן כתיבת שורות אלה) לא תוכל לבצע את ההזמנה – ההזמנה הזו תכנס למצב שגיאה, כמו ברכישה מרובה ותצטרכו לבצע אותה ידנית. 

לגבי מספר המעקב עבור מי שמשתמש באוטומציה – האוטומציה תזין לעסקה את מספר המעקב של הפריט הראשון שיתקבל לגבי אימייל. למען הסדר הטוב כדאי לעקוב גם אחרי שאר הפריטים בהזמנה ולוודא האם נשלחו יחד או לא ולהוסיף באיביי מספרי מעקב נוספים, במידה ויהיו.

בהצלחה! 🙂

כתיבת תגובה

אתר זה משתמש בעוגיות כדי לשפר את חווית הגלישה שלך. על ידי גלישה באתר זה אתה מסכים לשימוש שלנו בעוגיות.

הצטרף למועדון העדכונים

קבל טיפים מעולים על מסחר באיביי ודרופשיפינג + מתנה מיוחדת !

מדריך מעשי צעד צעד
כיצד להקים ולנהל חנות נישה באיביי

במתנה!

דילוג לתוכן