זיק אנליטיקס – תוכנת מחקר השוק הטובה בשוק

התוכנה היחידה בעולם אשר מביאה מידע מדויק על מוכרים ב 7 עד 30 יום האחרונים.

מה הם הפיצ'רים הכלולים בזיק ? פנו לכם קצת זמן, כי יש הרבה. הרבה מאד:

 

מחקר מוכרים – נותן לנו את היכולת לעקוב אחרי מוכרים אחרים, לראות מה יחס ההמרה שלהם ומה המוצרים הנמכרים ביותר שלהם כדי שנמכור אותם אצלנו. ניתן לסנן מידע על המכירות לפי מה שנמכר בחודש האחרון ועד לשבוע האחרון לבחירתכם.

מחקר מוצרים ונישות – נותן לנו את הסטטיסטיקות והמידע המדויק על רמת הביקוש, התחרות ואחוזי ההצלחה כדי לדעת אילו מוצרים "חמים" כרגע באיביי. נקבל מידע על המוצר שחיפשנו, על מוכרים שמציעים אותו ועל מילות מפתח רלוונטיות בו.

סטטיסטיקה של החנות שלנו – מראה לנו מה יחס ההמרה של החנות שלנו ומהם המוצרים הנמכרים ביותר ב 30 עד 7 ימים האחרונים אצלנו.

Merchant Research – כלי אשר מראה לנו כמה אנחנו מרוויחים על כל צפיה פר מוצר, ומה יחס ההמרה של כל מוצר אצלינו בחנות, בנפרד !

ת'כלס איך לסחור ב-eBay כמו מקצוענים באמת !

web-icon

נוסח חמשת השלבים להצלחה בטוחה

לימוד חמשת הכלים המדוייקים למסחר נכון ותקין ב - eBay

שמירת מוכרים – כדי שתוכלו לאסוף את רשימת המתחרים שלכם ולעקוב אחריהם, וגם ללמוד מהם לאורך הזמן ולבצע התאמות בהתאם.

שמירת חיפושים – באופן זה אנחנו יכולים לעקוב אחרי נישות ומוצרים שמצאנו לאורך זמן ולעדכן בהתאמה, בכדי שנוכל תמיד למכור את הנישות החמות בהתאם לעונה בשנה / חג/ אירוע קרבים.

מחקר מילות מפתח – אלגוריתם מיוחד אשר פותח פיתח למחקר מילות מפתח, וצירופי מילות מפתח מנצחות כדי לקדם את הליסטים שלכם למעלה בתוצאות החיפוש באיביי.

מחקר מחיר מתקדם – על מנת לדעת באיזה טווח מחירים הכי משתלם למכור את המוצרים של הנישה שבה אתם מתרכזים

Title Analytics – שדרוג הכלי לבניית כותרות, מעכשיו אפשר לבנות כותרות מנצחות הרבה יותר מהר! הכלי של זיק למחקר מילות מפתח הוא אלגוריתם ייחודי וסודי שפותח למחקר מילות מפתח בשיטת הPPC  המתבסס על עובדות בשטח. זו אחת הסיבות הגדולות להצלחת משתמשי התוכנה.

מחקר שוק ב-6 זירות איביי שונות כולל באליאקספרס – בעזרת זיק ניתן לבצע מחקר שוק ומעקב אחרי מוכרים בלא פחות מ-6 זירות איביי שונות:ארה"ב, בריטניה, אוסטרליה, סין וצרפת.

Email Marketing – כלי שאוסף את המיילים של כל הלקוחות שלנו ומסדר אותם לפי קטגורויות או מילות מפתח. בנוסף ניתן גם לייצא את המידע לקובץ אקסל. מדובר בכלי עוצמתי למכירה באיביי וחוץ לאיביי לאיביי.

Geo Targeting – סטטיסטיקה על מיקום הקונים, הזמן בו ביצעו את הרכישות מאיתנו, באילו ימים יש יותר קניות ואיזה סוג של מוצרים קנו מאיתנו. הכלי עוזר לנו לכוון את העלאת הליסטים לשעות החזקות ביותר ולהבין באילו מדינות , ימים ושעות קונים מאיתנו את הכמות הגבוהה ביותר של מוצרים.

Zik Pro – מגוון כלים ייחודים לקבלת תוצאות של המוצרים הנמכרים ביותר לפי פילטרים שאתם קובעים, קבלה של אלפי מוצרים בלחיצת כפתור, מה שנותר לכם הוא רק להעלות אותם לחנות שלכם.

לזיק יש מאגר נתונים עצום (מהגדולים בעולם), זיק אנליטיקס היא בהחלט אחת מתכנות החובה לכל סוחר איביי שמכבד את עצמו !

ת'כלס איך לסחור ב-eBay כמו מקצוענים באמת !

web-icon

נוסח חמשת השלבים להצלחה בטוחה

לימוד חמשת הכלים המדוייקים למסחר נכון ותקין ב - eBay

כתיבת תגובה

אתר זה משתמש בעוגיות כדי לשפר את חווית הגלישה שלך. על ידי גלישה באתר זה אתה מסכים לשימוש שלנו בעוגיות.

הצטרף למועדון העדכונים

קבל טיפים מעולים על מסחר באיביי ודרופשיפינג + מתנה מיוחדת !

מדריך מעשי צעד צעד
כיצד להקים ולנהל חנות נישה באיביי

במתנה!

דילוג לתוכן